ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Kartal masöz terapistleri bu sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilir güzel bir masaj hizmeti için terapistlerden randevu alabilirsiniz. Güvenilir ve sadece kaliteli bir hizmet vermekte olan masözlerin profillerini yayınlamaktayız.

Kartal Masöz Uzmanlar Deneyimlidir!

Masöz Kartal ile masaj yağları masözlerin ellerinin cildinizde rahatça kaymasını sağlar. Bu yağlar sayesinde masajınız 10 kat daha etkili olacaktır. Çünkü her bir noktayı rahatça bulur ve uyarabilir. Yağ kullanmadan bir masaj yapsanız aradaki farkı hemen hissedeceksinizdir. Ama elbette her yağ kullanılmaz. Bazı yağlar ciltte yağlanma ve kötü koku yapmaktadır.

Bizim önerdiğimiz yağlar şunlardır; damıtılmış Hindistan cevizi yağı, damıtılmış olduğu için normal Hindistan cevizi yağına göre sıvı ve hafif bir yağdır. Bu işlem de onun kasları gevşetip masaj vuruşlarına vücudu hazırlar. Jojoba yağı, jojoba bitkisinin köklerinden yapılmaktadır. Yağlı bir hisse kapılmamanızı engeller. Bu yağın en önemli özelliğinden biri de antibakteriyel olmasıdır.

Bu sayede sırtında sivilcesi olan kişiler bu yağı tercih edebilecektir. Bir diğer yağ ise ayçiçeği yağı. Bu yağ da diğer yağlara göre hafif bir yağdır. Ayçiçeği tohumundan elde edilir. Tatlı badem yağı, kartal masözlerin en çok kullandığı yağdır. Cilt bu yağı hızlıca emdiği için yağlı bir his bırakmaz ve masözün elinin rahatça kaymasını sağlar. Son yağımız ise avokado yağıdır. Avakado yağı cildi yumuşatan oldukça iyi bir yağdır. Genel olarak badem yağı ile karıştırılarak kullanılır.

Kartal masöz Profilleri

Kartal masöz herkesin tercihidir. Masaj geçmişten günümüze kadar gelen insan vücuduna bazı teknikler ile temas ederek rahatlatmaya denir. Masaj yapılan insan rahatladığı ve pozitif enerji sahibi olduğu için kendini daha iyi hisseder.

Kendisi iyi hissettiği için etrafına da bu pozitif enerjiyi yayar. Bu neden ile masaj geçmişten bu zamana kadar gelişmiş, daha iyi teknikler ile gelmiştir. Masaj tekniklerinin ilk Çin ve Hindistan tarafından M.Ö. 3000’li yıllarda bulunduğu bilinir. Masaj hakkında ilk yazılı kaynaklar yunanlılar tarafından yazılmıştır.

Massein eski Yunan da yoğurmak anlamındadır. Elbette o zamanlar da bu kadar teknik elde edilmemişti. Ve zeytinyağı ya da başka yağlar kullanılarak yapılırdı. Günümüzde masaj salonlarında bir çok farklı teknik ve birçok farklı masaj yağları kullanılmaktadır. Masöz hem tecrübeli hem iyi hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmetin yeri masöz kartal sizin memnun kalabileceğiniz bir masaj salonu.