ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Başakşehir Masöz Bayan

Başakşehir masöz bayan hizmetleri ile birçok müşteri rahatlığı ve keyfi doruklarına kadar yaşıyor, herkese bu anı tavsiye ediyor. Masaj, bir rahatlama ve tedavi seansı olarak bilinir. Yani masaj yalnızca üzerinizdeki stresi atmak için yapılmaz. Masaj aynı zamanda bazı hastalıkları önleyici etkisiyle de bilinen önemli bir aktivite olarak karşımıza çıkıyor.

Masaj, binlerce yıldır tarihimizde var olan bir aktivite. Masaj ile ilgili bilinen en eski duvar çizimi Mısır’da keşfedildi. Akmanthor olarak adlandırılan bu çizimde 4 kişi yer alıyor. İkisi masöz olarak nitelendirilir iken diğerleri masaj yaptırıyor. Bu konu ile ilgili bilinen bir diğer tarihi eser Tayland’ın Wat Pho tapınağında keşfedilmiş durumda. Çizimde vücudun bölgelerinin hangi tedavi yöntemlerine uygun olduğu belirtiliyor. Binlerce yıl öncesinden gelişmeye başlayan masaj yöntemleri, günümüze kadar gelişmiş durumda.

Başakşehir masöz bakımından oldukça şanslı bir bölge. Çünkü bu bölgede birçok masaj türünü uygulayan masözler bulunmaktadır. Bu sayede masöz ilanları incelerken masaj hizmeti bulmak sizin için çok kolay olacak. Masaj türlerinden bazılarını bahsetmek gerekirse İsveç masajı, Çin masajı, Tui na, Türk hamam masajı, Shiatsu, Watsu, Refleksoloji gibi pek çok masaj türü yer alıyor. Örneğin refleksoloji ayak masajı olarak bilinir. Ayağın tabanında her yere bağlantı olan sinirler bulunur. Bu bölgeye masaj yapmanın genel olarak vücuda olumlu bir etkisi yer alır.

Başakşehir Masöz
Başakşehir Masöz

Müşteriler Neden Masaj Yaptırır?


İstanbul masözler şehri olarak da bilinir. Çünkü bu bölgede etkili bir masöz ekibi yer alıyor. Uzman masözler tarafından yapılan masajın sağladığı faydalardan biri mutluluk ve konforu sağlamasıdır. Masöz Başakşehir ve çeşitli semtlerde yaygın bir meslek olsa da birçok müşteri masaj yaptırırken en iyisini seçmeli. Bu sayede yapılan masajın etkisiyle rahatlığı dibine kadar yaşar.

Masaj sağlık açısından da çok etkili olmaktadır. Örneğin kalp ve damar hastalıklarına çok iyi gelir. Yapılan masajın vücudu ve kasları rahatlatmasının yanı sıra damarları da rahatlatır. Bu sayede kan basıncı dengelenir ve kalp ritmi yavaşlar. Çok hızlı atan bir kalp hem insan vücudunu yorar hem de sağlık açısından etkileyebilir. Bundan dolayı masaj yaptırmak gerekir.

Psikolojik açıdan önemli etkileri bulunan masajın temel noktası stres olmaktadır. Masaj özellikle psikolojik hastalıklar için tedavi amaçlı kullanılır. Stresi azaltan masaj, çeşitli zihinsel sorunların azaltılmasında etkin bir rol oynamaktadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir