ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Avrupa yakası masöz hizmetlerindeki eşsiz kalite sayesinde daha önce deneyimlemediğiniz bir masaj terapisi alabilirsiniz. Sektördeki engin tecrübemiz, uzman masöz kadromuz ve yenilikçi masaj uygulamalarımızla hem vücut hem de zihin sağlığınızı yenileyeceksiniz.

Ekibimizde bulunan bayan masöz personellerimiz en doğru masaj tekniklerini uygulayarak vücudun ihtiyacı olan enerjinin yerine gelmesini sağlıyor. Vücutta meydana gelen ağrı ve sızıların giderilmesinde masaj tekniklerimiz önemli rol oynuyor. Bizleri tercih ederek vücut sağlığınızı koruma yolunda önemli bir adım atabilir, uygun fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.

Masajın insan vücuduna sağladığı faydalar geniş bir yelpazede karşınıza çıkacaktır. Geçmişten bugüne bir tedavi yöntemi olarak farklı medeniyetler tarafından tercih edilmiş ve benimsenmiştir. Özellikle Uzakdoğu medeniyetlerinin geleneksel terapi teknikleri, günümüzde bütün Dünya’da yaygın olarak kullanılmaktadır.

İşletmemizde Thai, Bali, Shiatsu, Hint, Lomi Lomi gibi Uzakdoğu kültürünün en değerli masaj terapileri uzman masöz ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bağımsız Çalışan Masözler

Masöz arayışında olan kişilere en doğru terapiyi alacaklarının garantisini sunmaktayız. Yorucu bir günün ardından kendinizi İstanbul masöz ekibinin hizmetine bırakabilir, vücudunuzun kaybettiği enerjiyi nasıl geri kazandığına şahit olabilirsiniz. Vücudun belirli noktalarında bulunan kaslarda bazı gerilmeler meydana gelir.

Gerilen kasların bedende rahatsızlık uyandırıcı tepkimelere yol açtığı görülür. Özellikle sırt bölgesinde kas gerilmesi nedeniyle dayanılmaz ağrılar oluşabilmektedir. Bu durumdan kurtulmanın yolu ise kaliteli bir masaj hizmetinden geçecektir.

Bağımsız çalışan masözler tarafından sırt bölgesindeki ağrının merkez noktası tespit edilir. Ardından hedef bölgeye ovalama, yoğurma, yuvarlama, bastırma gibi teknikler uygulanır. Bu teknikler uygulanırken kasların gevşemesine yardımcı olacak aromatik masaj yağları kullanılır. Seans sona erdiğinde ilk olumlu etkileri vücutta tespit edebilmek mümkündür. Eğer seanslar düzenli hale getirilirse, kişinin terapiden alacağı verim daha yüksek olacaktır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir