ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Güngören Masöz Bayan

Güngören masöz bayan çeşitli masaj teknikleri ile sizin rahatlığınızı ve memnuniyetinizi ilk sırada tutar. Masaj son dönemlerin en popüler ihtiyaçlarından biridir. Yıllar öncesinde vücudu rahatlatmak için birçok teknik geliştirilmiştir. Bu teknikler deneme yanılma ile geliştirilmiştir, fakat masaj vücut anatomisi incelenerek geliştirilmiştir.

Vücudumuz mucizevî noktalara sahiptir. Bu noktalar öyle ki vücudumuzun en beklenmedik yerlerine etki eder. Akupunktur noktaları gibi düşünebilirsiniz. Örneğin baş ağrısı için ele veya ayağa yapılan bir masaj baş ağrısını azaltabilir. Bunun nedeni ise beyne giden damarların ve sinirlerin vücudumuzun her yerinden geçmesinden kaynaklanır. Bu damarlara veya sinirlere yapılan özel teknik hareketler sayesinde o bölge rahatlar ve baş ağrınız hafifler.

Buna benzer vücudumuzda birçok nokta yer alır. Güngören masöz hizmetleri sayesinde vücudunuzdaki bu bölgeleri keşfeder ve tedavisini sağlarız. Masaj yaptıran kişilerin diğer kişilere oranlara tedavilere daha hızlı yanıt verir. Güngören masöz bayan sayesinde vücudunuz rahatlayacak ve kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Masöz Güngören vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu belirler ve size en uygun tekniği kullanarak masaj yapar.

Güngören masöz
Güngören masöz

Masöz Bayan İle Derin Doku Masajı

Masaj hem fiziksel hem de ruhsal rahatlama ile beraberinde stresi de azaltıyor. Derin doku masajı ile de kaslarınız rahatlarken siz de gereksiz stresinizden ve düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz. Derin doku masajı parmaklar ve dirsekler ile yapılan bir masaj çeşididir. Kasları ve eklemleri saran dokuları hedefler.

Bu noktalara masajla beraber bir baskı uygulanır. Bu baskı ile kan akışı hızlanır ve kaslardaki kasılma azaltılır. Bu masajı size uygulayan masözün bunun eğitimini almış olması da önemli bir ayrıntıdır. Vücudumuzdaki hangi noktaya ne kadar baskı uygulayacağını bilmesi masajın en önemli amacıdır. Basınç sayesinde kaslar rahatlarken seratonin gibi mutluluk hormonları salgılanmaya başlar.

Vücudunuza yapılan masaj sayesinde günün ve hatta ayın yorgunluğunu atarsınız. Derin doku masajının faydaları oldukça fazladır bunlardan birkaçı şöyle; Spor yaparken performansınızı artırır. Sporculara ısınmadan önce yapılan derin doku masajı yaralanmaları ve kasılmaları önler. Odaklanmayı da artıran derin doku masajı sporcuların vazgeçilmezidir.

Derin doku masajının iyi geldiği bir diğer konu ise kronik sırt ve bel ağrılarıdır. Sırta ve bele yapılan derin doku masajı hastalığı daha çabuk iğleştiriyor ve ağrıları hafifletmeye yardımcı oluyor. Derin doku masajı yaptıran hastaların normal masaj yaptıran hastalara göre daha iyi hissettikleri gözlemlenmiştir. İstanbul bayan masöz ile siz de sağlıklı ve stressiz bir yaşama adım atabilir ve sağlıklı günlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir