ÖNE ÇIKAN MASÖZ PROFİLLERİ

  Tüm masöz profillerini görmek için tıkla

Taksim İstiklal caddesi masözleri

İstiklal Caddesi masöz bayan masaj denilince akla gelen ilk yer olmaktadır çünkü bünyesinde ilgili personel ve sertifikalı çalışanları bulunmaktadır. Masajın son yıllarda rövanşta olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Son yıllarda masaj sektörü oldukça gelişmiştir ve masaj salonları insanların en çok gittikleri mekan haline gelmiştir.

Bunların en bariz olanı hayat tarzlarımızın bizi oldukça yorucu şeyler barındırmasıdır. Örneğin eğer hala bir öğrenciyseniz ve sınav yılı olarak bilinen bir yıl içerisindeyseniz sizin gelecek kaygınız yetmezmiş gibi bir de aile baskısı ya da akraba yani genel olarak toplum istek ve beklentileri sizin daha çok yorulup, üzülmenize hatta ileri boyutlarda stres yaşamanız neden olmaktadır.

Ya da iş hayatınızda çekişmeli bir ortam mevcutsa ve kendinizi bir yarış içerisinde hissediyorsanız üzerine bir de sık sık önemli görüşme ve toplantılar hayatınızın merkezinde ise ruhen çok yorgun ve yıpranmış biri olmak kaçınılmaz bir sondur. Bir de bunun aile, sevgili ya da arkadaş ilişkileri var ve eğer sorunlu ilişkileriniz varsa kendinizi mutsuz hissetmemeniz için hiçbir neden yoktur.

Tüm bu durumlar sizlerin karamsar bir hayat yaşamanıza ve hatta depresyon gibi hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek olumsuz bir durumun oluşmasına neden olmaktadır. Masöz İstiklal Caddesi tüm masaj eğitimlerini tamamlamış ve bu alanda profesyonelleşmiş masözlerin uyguladığı masajla rahatlamanızı sağlamaktadır. Böylece daha dinç ve doğru karar alabilecek bir kafa yapısına sahip olabilirsiniz.

istiklal caddesi masöz
istiklal caddesi masöz

İstiklal caddesi masöz nasıldır?

Masaj en kısa tanımıyla deri, derialtı dokusu, dolaşım ve bazı lenf sistemlerinin sinirsel yolla uyarılarak iyileştirilme durumudur. Masaj genel olarak ovma ve küçük çaptaki darbelerle damar genişliğini artırarak doku ve organlara daha fazla kan gitmesini sağlamaktadır. Kan basıncını düzenlediği, depresyona yol açan duyguları kontrol altına alındığı herkesçe bilinmektedir.

İşte bu kadar yararlı etkisi olan masajın birkaç tekniği vardır. Masajı yapan kişinin bu teknikleri bilmesi gerekmektedir. İstiklal Caddesi masöz bu teknik bilgilerin tümünü bilen, masaj konusunda belli bir eğitimi olan masözlerle sizlere daha kaliteli bir hizmet vermektedir. Derin doku tekniği vücutta bulunan daha derindeki dokulara ulaşmak için yapılan masaj çeşididir.

Sıcak taş tekniği faydalı olan taşların ısıtılarak vücudun belli bölgelerine koyulması mantığı ile yapılan bir masaj türüdür. İsveç masajı Lig’in bulduğu ve zamanla gelenekselleşmiş bir masaj tekniğidir. Ve bu masaj teknikleri arasında ilk modern masaj tekniği olarak bilinmektedir. Ve daha birçok özel masaj tekniği bulunmaktadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir